Nakładki, pochwyty, naklejki na poręcze z alfabetem Brajla

Nakładki, naklejki, tabliczki na poręcze z alfabetem Brajla

Produkujemy nakładki, pochwytym naklejki i tabliczki na poręcze, pochwyty z alfabetem Braille’a (Brajla). Tabliczki są wykonane metodą tłoczenia w aluminium lub stali nierdzewnej lub druku tyflograficznego. Dzięki temu świetnie nadają się do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wykonywane przez naszą firmę nakładki i pochwyty tyflograficzne na poręcze posiadają bezpieczne krawędzie i zaokrąglone narożniki.

 

 • NAKŁADKI , POCHWYTY ALUMINIOWE NA PORĘCZE Z TŁOCZONYM ALFABETEM BRAILLE’A
  Nakładki i pochwyty dedykowane dla poręczy stalowych i aluminiowych o regularnej średnicy. Można stosować do poręczy drewnianych okrągłych, nowoczesnych. Nakładki są wykonane z aluminium, posiadają warstwę anodowaną, gładką i przyjemną w dotyku. Alfabet Braille’a (|Brajla) jest tłoczony a alfabet łaciński płaski, wykonany laserowo. Mogą zawierać tłoczoną strzałkę kierunkową. Nie mogą zawierać znaków specjalnych tłoczonych. Nakładki wyginamy do podanej średnicy i dodatkowo podklejamy warstwą samoprzylepną. Produkt jest gotowy do aplikacji po odtłuszczaniu powierzchni. Możliwość nadruku strzałek kierunkowych. Możliwość zamówienia od 1 szt. Krótki czas realizacji.

 

 • NAKŁADKI, POCHWYTY STALOWE NA PORĘCZE Z TŁOCZONYM ALFABETEM BRAJLA  I INNYMI ELEMENTAMI
  Nakładki dedykowane dla poręczy stalowych i aluminiowych, drewnianych o regularnej średnicy. Mogą być wykonane ze stali nierdzewnej lub aluminium. Wszystkie elementy są tłoczone tj. Alfabet Braille’a, alfabet łaciński, cyfry, strzałki i znaki specjalne. Zamówienie wymaga większego nakładu. Realizacja min. od kilkunastu sztuk.

 

 • NAKLEJKI NA PORĘCZE Z ALFABETEM BRAILLE’A są  przeznaczone dla poręczy drewnianych także z nieregularnym kształtem. Z powodzeniem mogą być stosowane także na poręczach okrągłych ze stali, aluminium lub kompozytów. Naklejki wykonujemy na cienkim, elastyczny i bezbarwnym akrylu. Są bardzo trwałe, ponieważ druk tyflograficzny, który w dotyku przypomina plastik nie wykazuje tendencji do ścierania. Polecane w obiektach pod nadzorem Konserwatorów Zabytków. Możliwość nadruku strzałek kierunkowych. Możliwość zamówienia od 1 szt. Krótki czas realizacji.
Standardowo produkty aluminiowe występuje w kolorystyce srebrnej, ale dostępne są kolory:
czerwony, zielony, niebieski, czarny, złoty.

Przykładowe formaty

 • 90×45 mm
 • 100×45 mm
 • 110×45 mm
 • wykonujemy dowolne formaty
 • kolorystyka standardowa: srebrny – grawer czarny
 • kolory na życzenie: złoty, czarny, zielony, niebieski, czerwony
Napisz do nas! Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.