Systemy linkowe

Systemy linkowe

Systemy linkowe

Proponujemy nowoczesne systemy ekspozycji, czyli systemy linkowe. Składają się one ze stalowych linek i uchwytów, a służą do mocowania tablic wykonanych z różnych materiałów – np. plexi, aluminium, kompozytów czy laminatów grawerskich.
Za pomocą systemu linkowego można prezentować m.in. wybrane wyroby czy oferty, plakaty lub materiały o charakterze reklamowym. Systemy linkowe dobrze sprawdzają się też w przypadku montażu tabliczek informacyjnych. W tym celu wykorzystywane są m.in. w urzędach czy obiektach użyteczności publicznej – pozwalają stworzyć elegancki system informacji przestrzennej.

Zamów systemy linkowe

Systemy linkowe nie tylko dobrze prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, ale również są praktyczne – pozwalają na szybką wymianę tablic lub zmianę ich konfiguracji. Dzięki ich konstrukcji montaż tablic nie wymaga wiercenia dziur w ścianach.
Proponujemy kompleksowe systemy linkowe, w ramach których wykonujemy również tablice z liternictwem oraz infografiką przestrzenną. W tym celu wykorzystujemy aplikacje m.in. z laminatów grawerskich czy akrylu. Dzięki możliwości wykorzystania różnych podłoży do nadruku czy znakowania, ekspozycja może przybrać atrakcyjne wizualnie, nowoczesne formy.
Nasze systemy linkowe występują w podstawowych konfiguracjach – treść bez zmian

Zastosowanie

Systemy ekspozycji oraz oznakowania składające się z linek stalowych i uchwytów do mocowania tablic z plexi, aluminium, kompozytów, laminatów grawerskich itp. Możliwość łączenia modułów i formatów. Szybka zmiana konfiguracji oraz wymiana tablic. Tablice do systemów linkowych znakujemy za pomocą graweru laserowego oraz druku bezpośredniego uv led. Wykonujemy także tablice z liternictwem oraz infografiką przestrzenną poprzez aplikacje z laminatów grawerskich, plexiglas i akrylu. Dzięki możliwościom znakowania i nadruku bezpośredniego na różnych podłożach systemy linkowe mogą przybierać ciekawe, designerskie formy ekspozycji.

Nasze systemy linkowe występują w podstawowych konfiguracjach:

ŚCIANA / ŚCIANA

ŚCIANA / PODŁOGA

SUFIT / PODŁOGA

SYSTEMY PODWIESZANE

Zastosowanie:

  • identyfikacja budynków
  • oznaczenia ciągów komunikacyjnych
  • oznaczenia przy windach
  • identyfikacja pomieszczeń biurowych
  • oznaczenia stanowisk pracy
  • oznaczenia basenowe
Napisz do nas! Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.